• Свеж
Машки воени ранец мулти-функционални водоотпорен Оксфорд кеси маскирна туристички ранец ранец Mountaineering Рекреација

Машки воени ранец мулти-функционални водоотпорен Оксфорд кеси маскирна туристички ранец ранец Mountaineering

Оценка на посетителот:
DEN 3983.52
DEN 2390.00 -40 %

Стока
Во продавницата


Популарната отворено голем ранец ранец тактички капацитет областа маскирна ранец отворено пакет бесплатен превозот
Опис :
. Спортска торба видови : mountaineering торба
. Применливи пол : неутрално/машко или женско
. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Боја : каки, црна, војска зелена, ACU боја, на КП боја, три боја, пустината дигитални боја, woodland маскирна, дигитални боја џунгла
Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
Пријателски Потсетување :
Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Декорација:
Празен Од,Копчето За Заклучување,Ремени,Ниту,Возбудува,Appliques,Писмо,Цветови,Везови,Ruched,Синџири
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
CR
Бренд Име:
D5Column
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
лаптоп торба за 15.6
Техника:
Жакард
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Капацитет:
56-75 Литарски
Името на:
Рамената торба за лаптоп
Големина:
бизнис/OL
Функција:
Носат-отпор, enquiring, водоотпорен, дише
Стил:
Ранец/торба
Се применуваат на тип на производ:
Уредот, лаптоп, таблет
Производот Категорија:
Торба за лаптоп торба Mountaineering
На ткаенина:
Водоотпорен најлон Туристички ранец
Капацитет:
65L Мажите е една торба ранец
Се применуваат тип на производ:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
боја:
Каки, црна, војска зелена, ACU боја, на КП боја, три боја,

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.