• Свеж
За 6mm ХСС Директно месо тело Chucking Reamer Машина Reamer Мелење Машина Алатка за Промоција

За 6mm ХСС Директно месо тело Chucking Reamer Машина Reamer Мелење Машина Алатка за Промоција

Оценка на посетителот:
DEN 65.28
DEN 56.00 -14 %

Стока
Во продавницата


Материјал : ХСС M35 C0.5
Боја : Сребрена
Спецификации :
Име : Машина Reamer
Месо тело со Дијаметар : 6mm
Погоден За : Понесе обработка
Карактеристики :
Остри cutting-edge
Обработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали.
Издржливи и висок квалитет.
Широко се користи за понесе обработка.
Количина : 1 PC
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Машина Reamer
'

Карактеристики на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
chucking reamer
Број На Модел На:
Други
Материјал:
ХСС M35 C0.5

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.