• Свеж
ЖЕШКА НОВ реле AZ2280-1AE-12DF AZ2280-1AE-12DF-12VDC AZ22801AE12DF AZ2280-12DF 12VDC DC12V 12V 10PCS/МНОГУ

ЖЕШКА НОВ реле AZ2280-1AE-12DF AZ2280-1AE-12DF-12VDC AZ22801AE12DF AZ2280-12DF 12VDC DC12V 12V 10PCS/МНОГУ

Оценка на посетителот:
DEN 1344.00

Стока
Во продавницата


Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. )Предмети се испраќаат од кина.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.

Карактеристики на производот

Заштита На Функција:
Запечатени
Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
AZ2280-1AE-12DF

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.