• Свеж
CQC Одобрени 30A/40A 240VAC/28VDC PBC Реле/ Моќ Реле SHC67G(T92) ,32.5*27.5*27.5 mm Големина

CQC Одобрени 30A/40A 240VAC/28VDC PBC Реле/ Моќ Реле SHC67G(T92) ,32.5*27.5*27.5 mm Големина

Оценка на посетителот:
DEN 763.68
DEN 687.00 -10 %

Стока
Во продавницата

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Излезни превозот (вклучувајќи и промотивни превозот) и да се врати превозот на трошоците нема да бидат вратени. Ве молиме контактирајте ме.
Реле Штекер База
реле база штекер/ реле штекер/ 8 pin реле штекер/ реле 8 pin штекер/ pcb реле штекер/ штекер реле/ мини реле socket
D Повратни информации Политика ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.72 /парче
Голема Моќ Компактен Високи Перформанси PTC Фан / Индустриски Грејач Со Интегриран Термостат 1200 W 13 A Топла Продажба US$ 204. КЛИЕНТ ПЛАЌА СИТЕ ВРАТИ ПРЕВОЗОТ. Ние не сме одговорни за неосигурените лица парцели изгубиле / item оштетени во транзит.65 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот (Многу 10pcs) Omron PTF 12 A 300 V 4 Pin Реле Штекер База/Реле SAocket PTF14 A US$ 31. Ние ќе ги врати сите производи со кои не сте целосно задоволни во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката.64 /многу
парчиња / многу
. Ние нудиме 7 дена гаранција за враќање на парите. Ние веднаш ќе рефундирање на вашите куповна цена. Сите врати производи МОРА да се во нов, resalable состојба и вклучуваат оригинално пакување. Ви благодариме. БЕЗ прашања праша. Ако сакате да изберете и други изразат компании, како TNT, DHL, Fed EX, итн.84 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот (Многу 10pcs) Omron PTF 12 A 300 V 4 Pin Реле Штекер База/Реле SAocket PF113 A-E US$ 20.00 /многу
парчиња / многу
230 VAC 1200 W 50/60 Hz Компактен Висока perfomance Фан Грејач / Phlx Фан Грејач со Термостат US$ 236. Ве молиме да ни даде позитивен фидбек реле база штекер/ реле штекер/ 8 pin реле штекер/ реле 8 pin штекер/ pcb реле штекер/ штекер реле/ мини реле штекер/ реле pin штекер/ водоотпорен реле socket
Бесплатен Превозот (Многу 10pcs) Omron PTF 7А 300 V 3 Pin Реле Штекер База/Реле SAocket PYF11 A US$ 24.

Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Заштита На Функција:
Запечатени
Големина:
Miniature
Употреба:
pcb
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
SHC67G(T92)
Теорија:
pcb реле
боја:
Црна
оперативен тековната:
30A/40A
Температурата:
-55--+70 степен
Макс switch напон:
240VAC/28VDC
чашката материјал:
Пламен retardance-PA66+GF(V1/V0)
Номиналниот Напон:
DC
контакт форма:
Префрлете
Примена:
pcb
Број На Модел На:
SHC67G(T92)
димензија:
32.5*27.5*20mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.