• Свеж
AC220V Моќ 3А/250V Капацитет 0.01 s-9999h Дигитален Тајмер за Време на Одложување Реле ВО-8G

AC220V Моќ 3А/250V Капацитет 0.01 s-9999h Дигитален Тајмер за Време на Одложување Реле ВО-8G

Оценка на посетителот:
DEN 1005.60

Стока
Во продавницата


Име на производ временско Реле Модел НА-8 G Моќност 220 V AC Контакт Отпор Капацитет 3А, 250 V AC Доцнењето Спектар MS : 1s-99m99s; HM : 1m-99h99m; 0.01 S : 0.01 s-99.99 s;
S : 1s-9999s; M : 1m-9999m; H : 1h-9999h; 0.1 S : 0.1 s-999.9 s;
0.1 M : 0.1 м-999.9 m; 0.1 H : 0.1 h-h 999.9
Работен Режим На Одложување Дисплеј Тип LED Контакт Количество 2 Група Одложување Контакти Монтажа Тип на Панел Планината Вкупната Големина 59 x 49 x 90mm / 2.3" x 1.9" x 3.5" (L*W*Длабочина) Главни Големината на Телото 45 x 45mm / 1.7" x 1.7" (L*W) Боја Како Слика Покаже Материјал Пластика, Метал
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : Испорака задолжен е за вас.
3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА Е-МЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

Карактеристики на производот

Теорија:
како опис
Големина:
as description
Заштита На Функција:
како опис
Контакт Оптоварување:
како опис

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.