• Свеж
DC12V RGB Wifi LED Контролер 12A 4А - *3CH Поддржуваат Android /iphone СТАН + IR 24Key Далечински управувач за SMD 5050 RGB LED Лента Светлина

DC12V RGB Wifi LED Контролер 12A 4А - *3CH Поддржуваат Android /iphone СТАН + IR 24Key Далечински управувач за

Оценка на посетителот:
DEN 504.00
DEN 429.00 -15 %

Стока
Во продавницата


Спецификации : Работен напон : DC 9-12 V Излез тековната : 4А - * 3 CH Моќ : 144 W Далечински растојание : 50 метри Software : Android систем (верзија 2.3 или погоре со Wi Fi функција) или i OS систем (верзија 4.3 или над) Поврзување метод : Заедничка анодна Поврзете начин : V + R, G, B за LED светло; V+, V - за напојување
Пакет се вклучени :
1x RGB Wi Fi LED Контролер
1x IR-Далечински (без батерија)

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Применливи Светла:
NA
Wattage:
192
Max. Оптоварување На Моќ:
192
сертификација:
CE,CCC
Режим На Конекција:
RF
Controled Метод:
NA
Напон:
12-24V
Далечински Растојание:
NA
Осцилација фреквенција:
NA
Бренд Име:
veromount
Број На Модел На:
NA
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
NA
Гаранција:
2

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.