• Свеж
JUNAO ss12 ss16 ss18 ss24 Кристално Јасно за Шиење Стакло Rhinestones Злато Ноктот Flatback Кристал Монистра да се Шие На Камења AB Strass Занаети

JUNAO ss12 ss16 ss18 ss24 Кристално Јасно за Шиење Стакло Rhinestones Злато Ноктот Flatback Кристал Монистра

Оценка на посетителот:
DEN 537.60

Стока
Во продавницата


JUNAO ss12 ss16 ss18 ss24 Кристално Јасно за Шиење Стакло Rhinestones Злато Ноктот Flatback Кристал Монистра да се Шие На Камења AB Strass Занаети Материјал : Стакло и Rhinestones. Rhinestones Големина : ss12 ss16 ss18 ss20 ss24 да се Шие На Монистра . SS12=3мм SS16=4mm SS18=4.5 мм SS20=4.7 mm SS24= 5мм . Боја : Злато Ноктот Rhinestones ,Сребро Ноктот Кристали. Количина : 1440pcs Шиење Камења .
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. можеме да направиме нашата најдобро за вас!
Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, таму може да има царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па ве молиме оставете порака кога ставање цел за колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Карактеристики на производот

Големина:
ss12 1440pcs, ss16 1440pcs, ss18 1440pcs, ss24 1440pcs, ss20 1440pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
JUNAO - ss12 ss16 ss18 ss20 ss24 Стакло Rhinestones
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
JUNAO
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Точка име :
Шиење Од Ноктот Rhinestones
Материјал:
стакло камења
Техника:
Шиење Од Ноктот Rhinestones
Шема:
flatback кристали
Стил:
кристал монистра
боја:
Јасно Ноктот Кристали
Големина:
ss12 ss16 ss18 ss20 ss24 Gold Claw Rhinestones
Употреба:
rhinestones за занаети
Пакување:
1440pcs да се Шие На Монистра
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.