• Свеж
1PCS 14 см 22g Ласерски Риболов Намамат Minnow Тешко Мамка 2# Риболов Куки Риболов Справи Намамат 3D Очи 0.5-2m Pesca

1PCS 14 см 22g Ласерски Риболов Намамат Minnow Тешко Мамка 2 Риболов Куки Риболов Справи Намамат 3D Очи 0.5-2m

Оценка на посетителот:
DEN 112.32
DEN 83.00 -26 %

Стока
Во продавницата


1 PCS 14 см 22g Ласерски Риболов Намамат Minnow Тешко Мамка 2# Риболов Куки Риболов Справи Намамат 3 D Очи 0.5-2m Pesca
Карактеристики : Нашата Риболов Намамат е со висок квалитет Tehre е Челична топка во риболов намамат тело На очи може да се промени во различни бои се Вистинска риба скали
Спецификации : Должина : 14cm Тежина : 22g Кука : 2# Нуркање Длабочина : 0.5-2 M
Пакет Се Вклучени : 1 * Риболов Намамат

Карактеристики на производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
MI025
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
JOF
Должина:
14cm
Тежина:
22g
кука:
2#
Нуркање длабочина:
0.5-2M

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.