• Свеж
10PCS Minnow Риболов Мами Риба Намамат Crankbait Мамки/се Справи со 12.5 cm 17g

10PCS Minnow Риболов Мами Риба Намамат Crankbait Мамки/се Справи со 12.5 cm 17g

Оценка на посетителот:
DEN 671.52

Стока
Во продавницата


големина : 12.5 cm/17g
Packge се вклучени : 10 PCS
Секој намамат има Висока Внатрешна Штракаат(squeaker во телото).
Секој доаѓаат со 2 СИЛНА & ОСТРИ treble куки.
Секој има Силна Жица Конструкција за максимална издржливост.
Секој има пар на крупните 3 D Holographic Очи што ги прави повеќе Живот-Како & Агресивни.
ако ar со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека ние превозот во 48 часа откако ќе се плати. ако вашата цел е повеќе од 2 KG, ве молиме да се поврзете со нас на бродот на објектот од страна на EMS или DHL. Објектот испратени од Пекинг, овој е превозот време за мали цел, Обично тоа ќе потрае 10~20 работни дена за вас : Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 9% 50% 21% 13% 7% Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 23% 50% 13% 8% 6% Франција го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Германија го Оценувате (точка пристигна) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 44% 35% 18% 3% Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 25% 50% 14% 9.5%

Карактеристики на производот

Позиција:
Океан Плажа Риболов
is_customized:
Yes
категорија:
Намамат
боја:
Црна
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
minnow
Бренд Име:
Tittackfishing
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.