• Свеж
Отворен Спортски Риболов Мека Намамат Мамки Црви Сјај Shrimps Пченка Крап Риболов Мами 100Pcs

Отворен Спортски Риболов Мека Намамат Мамки Црви Сјај Shrimps Пченка Крап Риболов Мами 100Pcs

Оценка на посетителот:
DEN 281.76
DEN 223.00 -21 %

Стока
Во продавницата


За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Се надевам на разбирање.Врз основа на досегашното искуство. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Земавме овие фотографии од самите себе.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. материјал : Пластични тежина : ~44grams/100pcs боја : жолта тип : Вештачки Мамки мека намамат
Забелешки :
1. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Риболов Мами
категорија:
Лажни Намамат
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерото,Со Крак
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
циклус зона

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.