• Свеж
издувни цевки Baja моќ кутија Baja моќ столб за 5B/5T/5SC

издувни цевки Baja моќ кутија Baja моќ столб за 5B/5T/5SC

Оценка на посетителот:
DEN 3120.00

Стока
Во продавницата


Објект :
издувни цевки Baja моќ кутија Baja моќ столб за 5 B/5 T/5 SC
Слика :
Повратни информации :
Ако имате примено на производи во задоволителна состојба, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. Ве молиме да не даде негативно преглед пред да контактирате со нас и ние ќе направиме се најдобро да ви помогне да го реши секој проблем.
Производи :
Ние се најмоќните и искусни РК и РК делови продавачот, ако не се најде на производи што сакате, на нашата веб страница, ве молиме кажете ни и ние ќе провери за вас.
Превозот :
Нормално, ние ќе брод на цел од страна на Кина Пост за вас. Ако e-пакет, ние ќе ја испрати преку e-пакет да ви помогне да добиете цел на soonest. Ако имате било какви посебни барања во врска со пратката, ве молиме да ни каже.
Соработка :
Распределба на соработка е добредојдена.

Карактеристики на производот

Карактеристики:
Далечинска Контрола
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
Grownups
Скала:
1
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Радио Контрола Стил:
РК Модел
Извор На Енергија:
Петро

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.