• Свеж
Симпатична Ракави Чипка Флорални Romper 2017 Ново Бебе Бебе Девојка Romper Jumpsuit Облека Лето Sunsuit Бебе Облека На Децата

Симпатична Ракави Чипка Флорални Romper 2017 Ново Бебе Бебе Девојка Romper Jumpsuit Облека Лето Sunsuit Бебе

Оценка на посетителот:
DEN 263.04
DEN 216.00 -18 %

Стока
Во продавницата


Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Плаќање и Испорака
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал Состав:
Памук мешавина
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
бебе romper
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
pudcoco

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.