• Свеж
2017 Нова Пролет Лето Чевли Момчиња Мека Кожа Сандали Бебе Момчиња Лето Prewalker Мека Единствена Вистинска Кожа За На Плажа Сандали

2017 Нова Пролет Лето Чевли Момчиња Мека Кожа Сандали Бебе Момчиња Лето Prewalker Мека Единствена Вистинска Кожа

Оценка на посетителот:
DEN 504.00
DEN 378.00 -25 %

Стока
Во продавницата


САД Големина Големина На Чевли Чевли Внатре Должина
5. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,
па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само donot грижете се, ние ќе ве информира
за прв пат. Па ќе е подобро да се измери вашиот дете нога должина од владетел.
повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи & servicer , pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек "5 звезди" , тоа е
нашиот предлог да се направи подобро за вас , а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.5 cm
8 24 15cm
9 25 15.
Превозот Начин и Време на Испорака Кина Пост 15-60 работни дена DHL 3-10 работни Дена ЕМС 15-25 работни дена Fedex 5-15 работни дена Epacked 20-25 работни дена
за враќање
1. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги.54 СМ ) исто така може да +1 cm ако вашето бебе' нога е масти. Откако ќе ја добиете вашата парцела, проверете pls
квалитетот и квантитетот, ако најдете било какви проблеми, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни испрати фотографии , ние ќе се реши
тоа побрзо.5 cm
11 28 17. Pls : Според вашето бебе е нога должината и големината на табелата chooes право големина,Ако не сте сигурни што треба големина за да цел,можете да не контактирате во секое време. Ви благодарам многу!
Ако ви се исполнат со прашања : парцели се уште е на пат; има некои квалитетот, како кај производите; постои некој
квалитетот, како кај производите; има помалку време да добијат парцели итн. Никакви проблеми, само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред да комуницира со нас ако ви се исполнат
проблеми.

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12
Бренд Име:
ROMIRUS
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Декорација:
Тока
Пета Тип:
Станот со
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.