• Свеж
Нови Пристигнување Деца Мека Единствена Плажа Сандали Лето Мода Деца Девојки Сандали Antislip Станови Дете Три цвеќиња Рим Чевли

Нови Пристигнување Деца Мека Единствена Плажа Сандали Лето Мода Деца Девојки Сандали Antislip Станови Дете Три

Оценка на посетителот:
DEN 601.44
DEN 511.00 -15 %

Стока
Во продавницата

Ние само брод да се потврди цел адреси.
Нови Пристигнување Деца Мека Единствена Плажа Сандали Лето Мода Деца Девојки Сандали Antislip Станови Дете Три цвеќиња Рим Чевли САД големината не е во чевлите на стандардна големина. Нашата цел е задоволството на клиентите
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Купувачите се купи право чевли според должината на детето нозе, големината треба=должина на вашето дете нозе+1cm На пример : Вашето дете нога должина е 18cm, и тогаш треба да му нареди на insole големина 19cm. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НИ големината само За купувачите да купуваат употреба . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
со одговор. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Возраст Опсег:
6T,30M,9T,12M,3T,18 МИЛИОНИ,4T,10T,24M,8T,7T,5T
Горниот Материјал:
ПВЦ
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Декорација:
Цвеќиња
Сандала Тип:
Гладијатор
Кожа Стил:
Мека Кожа
Бренд Име:
Cuteeword
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Бела, Розова, Жолта
број:
S143920
Акции:
во парк

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.