• Свеж
TDIYJ ЗАДРЖИ Колекција на Жените од не ' Рѓосувачки Челик DIY Личен Кориснички Чувар Мрежа Хривнија 4 за да 6Pcs Слајд Шарм да се Избере

TDIYJ ЗАДРЖИ Колекција на Жените од не ' Рѓосувачки Челик DIY Личен Кориснички Чувар Мрежа Хривнија 4 за да 6Pcs

Оценка на посетителот:
DEN 513.12

Стока
Во продавницата


TDIYJ ЗАДРЖИ Колекција на Жените од не ' Рѓосувачки Челик DIY Личен Кориснички Чувар Мрежа Хривнија 4 за да 6 Pcs Слајд Шарм да се Избере
Материјал Нерѓосувачки Челик Мрежа Хривнија + Алуминиумски Слајд Шарм
Пакување OPP
MOQ 1 Set
Обликот Круг
Боја Сребрена/Gold/Розово Злато
Големина 22 CM x 1.0 CM
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
1) Објектот се само превезува по Уплата.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KPB-001SR+XXX
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
TDIYJ
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Никој
боја:
Среброто, Златото Се Зголеми Злато
Тип На Објект:
Чувар Хривнија
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
Големина:
22CM x1.0CM
реден број:
KPB
Должина:
22CM
еко-пријателски:
Никел Слободни Доведе Слободни
is_customized:
Yes
Персонализирани:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.