• Свеж
Legenstar DIY Сива Кожа Хривнија рачно изработени Благословен Слајд Шарм Накит натпревар кожа види

Legenstar DIY Сива Кожа Хривнија рачно изработени Благословен Слајд Шарм Накит натпревар кожа види

Оценка на посетителот:
DEN 152.64
DEN 122.00 -20 %

Стока
Во продавницата


modname=ckeditor
Реден Број
SCB078
Точка Име Legenstar DIY Сива Кожа Хривнија рачно изработени Благословен Слајд Шарм Накит натпревар кожа види
Материјал Кожа
+Цинк Легура
Должина
За 22cm + 10 mm широк
Тежина
Околу 9 G
Пакување
едно Парче Во Една OPP Вреќа
1.Ние обично го прифатат плаќање преку
2.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат.
3.Парите е сигурен во Aliexpresss сметка ,pls направи потврда на aliexpress и ослободување пари откако стоката е примена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас ,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,pls се чувствуваат слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации .ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши било каков проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,pls не двоумете се да контактирате со нас во 7days по приемот на предмети.Сите се врати ставки не смеат да се користат или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да бидат во нивните origional пакување.
Деталите како следново :
1.Можете да контактирате со оставање порака на aliexpress или ни e-mail на : lsgroup01 dot legenstar.com
2.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SCB078
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Legenstar
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
кожа
Синџир Тип:
Leatherwear
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Легура
Парична казна или Моден:
моден накит
товарни:
Бесплатен превозот
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
слајд шарм нараквици
Стил:
Класичен
is_customize:
Yes
Број На Модел На:
SCB078

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.