• Свеж
Нова Мода 6Pcs Отвори Кристал Слатководни Бисер Шарм хривнија За Жени Подарок

Нова Мода 6Pcs Отвори Кристал Слатководни Бисер Шарм хривнија За Жени Подарок

Оценка на посетителот:
DEN 1391.52
DEN 1266.00 -9 %

Стока
Во продавницата

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Големина>> : 20-21 CM 3.
¶ : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
ПЛАЌАЊЕ
¶ : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Производ Состојба>> : Нова
ЗАБЕЛЕШКА
¶ : Ако сакате повеќе боја и со повеќе стил ,или ако сакате сопствени направени можете да cantact нас или само забелешка ,ние ќе ви одговори во 12 часот.
¶ : Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
ПРЕВОЗОТ
¶ : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Мај/EMS/DHL/UPS-от
¶ : Бесплатна Испорака од страна на кина пост воздух парцела / HK пост воздух парцела за нарачки
Кина Пост Воздух Mail : Како и обично .брод во Азија,Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 работни дена.Материјал>> Павер Кристал, Бисер 5.Име>> : Нараквица 2.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Бисер Форма:
Nearround
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Број На Модел На:
DIY
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
linlidada
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.