• Свеж
година Топла Продажба Љубов Накит Легура Катанец Pendant Bijoux Мали Заклучување Шарм за Машки и Женски

година Топла Продажба Љубов Накит Легура Катанец Pendant Bijoux Мали Заклучување Шарм за Машки и Женски

Оценка на посетителот:
DEN 139.68
DEN 130.00 -7 %

Стока
Во продавницата


2016 година Топла Продажба Љубов Накит Легура Катанец Pendant Bijoux Мали Заклучување Шарм за Машки и Женски
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Катанец Големина : Прибл. 25*6.5*33mm (L x W x H)
Клуч Големина : Прибл. 23mm
Материјал : Алуминиумски
Боја : Сребрена
Можете да го инсталирате во вашиот накит кутија која го прикажува вашиот уникатен вкус
Тоа може да се наплати како колекционерски предмети, исто така можете да го користите тоа всушност.
Пакетот Вклучува : 1 x Мини Катанец; 1 x Копче
Забелешки :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Бојата може да има мала разлика како различни екранот ,ве молиме да се разбере.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Meetcute
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
blb0509xns60801
Шарм Тип:
Заклучување
Големина:
lock

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.