• Свеж
40 компјутери Гроздобер Шарм Копче Pendant Антички сребрен Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

40 компјутери Гроздобер Шарм Копче Pendant Антички сребрен Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

Оценка на посетителот:
DEN 259.20
DEN 189.00 -27 %

Стока
Во продавницата

Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Converison 1inch=25. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор. pls waitting трпеливо. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите.
Деталите
Нема.

Карактеристики на производот

Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Шарм Тип:
копче
боја:
антички сребрен
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm@
Големина:
33*18*1.5 mm
Висат дупка:
4 mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.