• Свеж
24pcs гроздобер кафе шарм одговара за Pendant Европски Стил DIY накит наоди D059

24pcs гроздобер кафе шарм одговара за Pendant Европски Стил DIY накит наоди D059

Оценка на посетителот:
DEN 417.60
DEN 297.00 -29 %

Стока
Во продавницата

Ние вредност, секој клиент. освен ако тоа не е наша грешка,се надевам дека ќе може да се разбере
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ви даде задоволителен одговор.Производи детали во боја : Антички бронза/Антички сребрен/ како ваш избор
Ние сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ако стоките имаат било каков проблем.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани прилично подароци
1.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени. Кога пратката не бидат примени по вашата испорака време помина, ни e-mail прво, ние ќе ви понудиме на нашите најдобри решение!
1.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).

Карактеристики на производот

Метална боја:
античкиот бронза, антички сребрен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
D059
Шарм Тип:
кафе
is_customized:
yes
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Околу Големина:
27x19x9mm
дупка кол:
3x4mm
Модел:
Ѓердан,Шарм,Декоративни,Додатоци,Украс
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Пол:
Унисекс
Шарм Тип:
шарм
Материјал:
Цинк Легура

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.