• Свеж
Жените Мода Накит Материјал Резерви на Злато/Сребрена Зголеми Цвет Конектор Шарм Додатоци За DIY Обетки Нараквици Одлуки

Жените Мода Накит Материјал Резерви на Злато/Сребрена Зголеми Цвет Конектор Шарм Додатоци За DIY Обетки Нараквици

Оценка на посетителот:
DEN 211.68
DEN 148.00 -30 %

Стока
Во продавницата

Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет Конектор Шарм За Модата, Накит DIY Одлуки Име на Производ : Нови Пристигнување Микро Отвори Циркони Бакар Цвет Конектор Шарм Додатоци За Шарм Хривнија Pendant Ѓердан Обетки Одлуки Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато/Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 20mm*14mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен) Точка тежина : 1.5 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Цвеќиња
Бренд Име:
JUYA
Број На Модел На:
Зголеми Цвет Конектор Шарм
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Име на производ:
Злато/Сребрена Зголеми Цвет Конектор Шарм Додатоци
Материјал:
Бакар+Циркони
позлата:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PL0025
Конектор големина:
20*14mm
Кристали:
ААА Австриската Кристал Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
Conncetor Шарм:
Метал Цвет Шарм Конектори
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Жени Мажи Нараквици Neckalce Обетки DIY Одлуки

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.