• Свеж
Бесплатен Превозот, 20pcs Пиво Лебди Шарм Одговара За Lockets, Подароци

Бесплатен Превозот, 20pcs Пиво Лебди Шарм Одговара За Lockets, Подароци

Оценка на посетителот:
DEN 287.52
DEN 247.00 -14 %

Стока
Во продавницата


Опис :
Количина : 20 PCS
Боја : Мешана Боја
Модел : SG54
Испорака Метод :
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.
2) точки ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници.
4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена
Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е околу 20-60 работни дена.
Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.
5) Ако е потребно побрзо испорака(UPS), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $200, ние ќе ја испратите објекти од UPS-от, DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни.
6) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Враќање :
1) ако не се 100% се задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена.
2) враќање на трошоците е на сметка на купувачот.
Повратни информации :
1) Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек.
2) Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас. Ви благодариме за разбирањето!

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Храна И Пијалоци
Број На Модел На:
SG54
Количина:
20pcs/многу
боја:
мешана боја
Материјал:
Цинк Легура

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.