• Свеж
10pcs/многу 13*27mm rhombic тип pendant Глеѓ шарм DIY додатоци на ѓердан хривнија облека Декорација Накит телефон

10pcs/многу 13*27mm rhombic тип pendant Глеѓ шарм DIY додатоци на ѓердан хривнија облека Декорација Накит телефон

Оценка на посетителот:
DEN 115.20

Стока
Во продавницата


Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Негативни повратни информации не реши ништо.com/store/504548
.
Вашето задоволство е многу важен за нас.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.Ако ви треба точни декларација на вредност,ве молиме ги споделите со нас.
Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на вас или испраќање на нов пакет за вас.
ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена. Па се чувствуваат слободни да контакт. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Име : Емајл DIY pendant
Боја : Како се покаже
Материјал : Алуминиумски
Цена за 10pcs
Ако ви треба други Глеѓ Pendant ,ве молиме да се купи тука
Ако ви треба ѓердан или скокаат прстен,ве молиме да се купи тука
Превозот
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
4598-4602
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ILYSY
Шарм Тип:
Rhombic
Големина:
13*27mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.