• Свеж
OUSSIRRO водич за слободни 600 ронки професионални острило нож острилка кујнски алатки нож камен острат нож за агол

OUSSIRRO водич за слободни 600 ронки професионални острило нож острилка кујнски алатки нож камен острат нож за

Оценка на посетителот:
DEN 1008.00
DEN 554.00 -45 %

Стока
Во продавницата


8529598891443668 ние продажбата на многу различни ронки whetstones US $ 22.00
/парче US $ 24.00
/парче US $ 25.00
/парче US $ 26.00
/парче US $ 19.00
/парче US $ 28.00
/парче US $ 21.00
/парче US $ 23.00
/парче US $ 29.98
/парче US $ 72.00
/парче US $ 69.98
/парче US $ 79.00
/парче

Карактеристики на производот

Тип:
Sharpeners
сертификација:
CIQ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
RSCHEF
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
WS0600
Метал Тип:
бела корунд

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.