• Свеж
10pcs/многу 18cm Алуминиум Шатор Колче Помине 700I Алуминиум Легура од Акциите со Јаже Кампување Опрема Отворено Патуваат Плажа LKT

10pcs/многу 18cm Алуминиум Шатор Колче Помине 700I Алуминиум Легура од Акциите со Јаже Кампување Опрема Отворено

Оценка на посетителот:
DEN 264.96
DEN 209.00 -21 %

Стока
Во продавницата


10pcs/многу 18cm Алуминиум Шатор Колче Помине 700 I Алуминиум Легура од Акциите со Јаже Кампување Опрема Отворено Патуваат Плажа
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Сите алуминиум шатор штипки обезбеди силна anchoring со неверојатно мала тежина.
Голема холдинг моќ
На врвот има 3 јаже/кабелот куки плус око за екстра-secure прилог.
Лесен и пренослив, погодно за носење
Совршен надворешен алатка
Спецификации :
Материјал : Алуминиум Легура
Големина : прибл. 18cm x 1.2 см/7.09 x 0.5"(H*D)
Бои : Црна, Сребрена, Златна, Црвена
Количина : 10 Pcs
Нето Тежина : 120g
Пакет се вклучени :
10 * Шатор Штипки

Карактеристики на производот

боја:
Сребрена, Златна, Црвена, Црна
Додаток Тип:
Шатор Помине
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Бренд Име:
Hewolf

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.