• Свеж
BIVIGAOS 2017 Нови Drawstring Памук, Лен Шорцеви Жените Лето Повик за Широка Нога Шорцеви Здолниште Еластичен Појас Лабава Краток Плус Големина

BIVIGAOS 2017 Нови Drawstring Памук, Лен Шорцеви Жените Лето Повик за Широка Нога Шорцеви Здолниште Еластичен

Оценка на посетителот:
DEN 599.04
DEN 479.00 -20 %

Стока
Во продавницата

Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Добредојдовте во мојата продавница! * Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!
Детали За Производот :
Материјал : памук, лен Боја : морнарица, сива, војска зелена, каки Големина : S/M, L, XL (може да биде 1-3 см грешка, и може да биде малку надвор боја, ако умот, ве молиме претпазливи да се купи! Ви благодарам !)
Некои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
?Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
?За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.Ние обично го прифати многу начини на плаќање
2.
?Тоа ќе потрае 15-25 работни дена. Ви благодариме!
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работни дена по приемот на вашата исплата
Ние брод објекти со ЕМС, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната
Бесплатен Превозот :
?Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ако објектот не е компатибилен или употребливи оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена. Може да биде најблиску натпревар во фотографии.
Ве молиме e-mail на враќање адреса и детали за целосно враќање на средствата.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Стил:
Повик
Панталона Стил:
Редовни
Бренд Име:
BIVIGAOS
Одговара Тип:
Лабава
Број На Модел На:
шорцеви feminino
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Sashes
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Drawstring
Материјал Состав:
ПАМУК&ЛЕН
здолниште шорцеви:
pantalon femme
краток cintura алта:
краток mujer
кратки панталони:
pantaloncini дона
висок половината шорцеви:
combinaison краток femme
pantalones cortos mujer:
краток жени
pantalon corto mujer:
краток taille високата femme
спортски шорцеви за жени:
жените шорцеви

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.