• Свеж
6x14mm Анти Лизга Шрафцигер Битови Една Страна Мини Шрафцигер Алатки Нови #L057#

6x14mm Анти Лизга Шрафцигер Битови Една Страна Мини Шрафцигер Алатки Нови L057

Оценка на посетителот:
DEN 50.40
DEN 36.00 -29 %

Стока
Во продавницата


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Совршено се вклопуваат вашата мали апарати за домаќинство поправки. Директно на тесен простор каде. Како производ е мини-треба да се напомене и децата се задржи нивната оддалеченост. Можете да завртка со магнетни адсорпција. Материјал : Железо и ПВЦ Главата големина : 14mm x 6mm (приближно) Опашка Големина : 21.5 mm(приближно) Боја : Црвена и Зелена Количина : 2 buc(вклучени 1pc слот типот на шрафцигер и 1pc Филипс шрафцигер) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Мини Филип Шрафцигер x 1 Мини Слот Типот на Шрафцигер x 1

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Шрафцигер
Пакет:
Под 5Pcs
Бренд Име:
OOTDTY
Големина:
14mm x 6mm (approx)
Навој На Главата Големина:
14mm x 6mm (приближно)
Магнетно:
No
Материјал:
леано железо
Завртка Тип На Глава:
Филипс
Тип:
Мини Шрафцигер
Со Рачка Или Не:
Yes
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.