• Свеж
10 Компјутери Магнетни Torx Дупчиња PH2 Шрафцигер Малку S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело 100mm L15

10 Компјутери Магнетни Torx Дупчиња PH2 Шрафцигер Малку S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело 100mm L15

Оценка на посетителот:
DEN 299.04
DEN 278.00 -7 %

Стока
Во продавницата


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Тоа го направи на висока јачина на S2 легиран челик, многу издржливи.
Жилавост е добар, тешко да пукне и wearproof.
Магнетни делови, во инсталацијата може лесно да се апсорбираат завртки
Погодна за вградување во пневматски screwdrivers, електрични шрафцигер, батерија вежба, користејќи го ветрот серија.
Широко се користи power tools, електрични шрафцигер собранието, електроника индустрија, апарати за домаќинство, прецизни инструменти индустрија, индустријата за мебел завртка опрема.
Спецификации
Материјал : S2 Челик
Вкупна должина : 100mm
Тип на глава : Torx/PH2/Дупчиња/Хексадецимален
Тип на месо тело : 6.25 mm/ 1/4" хексадецимален
Хексадецимален : H6,H5,H4,H3
Дупчиња : Φ6,Φ5,Φ4
PH2 : Φ6.0x PH2,Φ5.0x PH2,Φ4.5x PH2
Количина : 1 Сет (10 Парчиња)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
10x Шрафцигер Малку Сет

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
1A10448
Пакет:
Под 5Pcs
Завртка Тип На Глава:
Дупчиња,Torx,Хексадецимален
Со Рачка Или Не:
No
Магнетно:
No
Тип:
Шрафцигер Сет
Бренд Име:
OOTDTY
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален
Завртка Тип На Глава:
PH2

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.