• Свеж
LZHLQ Гроздобер Multilayer Геометрија Синџир Tassels Ѓердан Изјава Ѓердан Жените 4Colors Цинк Легура Ѓердани Приврзоци Collares

LZHLQ Гроздобер Multilayer Геометрија Синџир Tassels Ѓердан Изјава Ѓердан Жените 4Colors Цинк Легура Ѓердани

Оценка на посетителот:
DEN 214.08

Стока
Во продавницата


ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИ
S HAIRWEAR
Телото Накит Anklets ПРСТЕНИ
Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Ѓердан Тип Синџири Ѓердани Стил Бохемија Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на 16 KJ-D401 Формашема Геометриски Pendant Големина 10.5*20 см Функција никој Компатибилност никој Тежина 82g Продолжен синџир 5 cm Цел Обработка на Време Ќе пак добро и испрати рок од 48 часа Превозот Цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од DHL Fedex Ние Прифати продажба на Мало трговија на Големо Dropshopping Прилагодено ОЕМ Пакување Хартија торба Боја Како на Сликата Покаже Шема Multilayer геометрија + синџир tassels +камен декорација Материјал Цинк Легура + имитација камен

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LZHLQ
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
10.5*20 см
Пол:
Жените
Број На Модел На:
16KJ-D401
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
82g
продолжен синџир:
5 cm
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropshopping,Изменуваат,ОЕМ
Пакување:
хартиена кеса
Боја:
Како се покаже слика
Шема:
Multilayer геометрија + синџир tassels +камен декорација
Материјал:
Цинк Легура + имитација камен

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.