• Свеж
2017 Брзи И Бесни Доминик Toretto Вин Новиот Филм Накит Класичен Кристал Pendant Sliver Крстот Ѓердани Мажи

2017 Брзи И Бесни Доминик Toretto Вин Новиот Филм Накит Класичен Кристал Pendant Sliver Крстот Ѓердани Мажи

Оценка на посетителот:
DEN 47.52

Стока
Во продавницата

Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и прибор за Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Ве молиме закажете директно,тоа ќе биде бесплатен превозот автоматски., Улица, Град, Регион и држава. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Цел>= $ 5 ,со следење на број и Меѓународниот превозот информации Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,или Epacket (САД) И други Превозот Метод, Може да се следи Со следење на број и Меѓународниот превозот информации 3. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. цел >=$150/ $200 ,со бесплатен превозот од EPACKET,DHL EMS ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) и така натаму може да се јавите до мене за повеќе информации
Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
xionggui
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
N232
Обликотшема:
Крстот
Pendant Големина:
5*3.5 mm
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
21.0g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
Должина:
60.0cm
Тип:
pendant ѓердан
Стил:
крстот ѓердан
боја:
сребро позлатен

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.