• Свеж
10 Компјутери Kraft Хартија Прозорци Zifeng Dai Кеси Подарок Сува Храна Овошје, Јатчесто Овошје Чај Пакување Пошта Патент Запечатување Кеси

10 Компјутери Kraft Хартија Прозорци Zifeng Dai Кеси Подарок Сува Храна Овошје, Јатчесто Овошје Чај Пакување

Оценка на посетителот:
DEN 90.24
DEN 90.00 -0 %

Стока
Во продавницата


10 Компјутери Браун застане Kraft хартија Zip Заклучување торба со Јасни Прозорец, Recloseable Doypack торбичка Патент Зафат печат Пакување Сосема нов и висок квалитет Опис : Застане Kraft хартија соединение OPP вреќа Спецификација : Застане со прозорецот,Лесно да се солза Дебелина : 0.14 mm еден, двострано 0.28 mm Материјал : Kraft хартија соединение OPP Стил : Три работ запечатување & Патент Врвот Број : 10 / многу Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност. Храна одделение материјали. Апликација за : кафе грав,чај,сува орев,ужинка,какао грав,храна,итн Различни пакет контрола се Направи вашата работа повеќе лесно.

Карактеристики на производот

боја:
9x14cm, 10x15cm, 12x20cm, 14x22cm, 16x22cm, 18x26cm, 20x30cm, 23x35cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Храна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Форма:
Три-димензионални Тип
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
13 жица
Капацитет:
200ml
Бренд Име:
lhlsmc недела материјали
Број На Модел На:
LBS-056
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Kraft Хартија
Спецификација:
23*35CM
Производот:
Zifeng Dai

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.