• Свеж
Superheros Бетмен Одмаздници Hulk Поп Филм A4 Уметност Печатење На Постер Цртан Филм Ѕид Слика Платно Сликарство Без Рамка Детска Соба Дома Декор

Superheros Бетмен Одмаздници Hulk Поп Филм A4 Уметност Печатење На Постер Цртан Филм Ѕид Слика Платно Сликарство

Оценка на посетителот:
DEN 336.00
DEN 202.00 -40 %

Стока
Во продавницата

Нашите платно печатење е вода се спротивстави, потрајни, и има фина текстури кои хартија не може да понуди.
Нашите клиенти вклучуваат маса потрошувачите, dropshippers, wholesales и многу дизајн студиа и компании. Отпечатоци се подготвени за кадрирање - димензии се исполнат стандардот големината на рамката! Можете лесно може да се стави платно печатење во било фото рамка, исто како хартија за печатење.
Информација За Производот :
Отпечатоци доаѓаат стандардно во 200gsm Полиестер влакна платно, што е далеку подобро од хартија. Голема Цел - Рамни Пакет – Отпечатоци се запечатени во пластични меур торба заедно, и тешко одбори ќе се стави на врвот и на дното на отпечатоци за да се заштитат од било каква штета. Ние веруваме дека тоа се осигурува дека ние секогаш ќе биде во можност да обезбеди најдобрите и најпознатите флексибилни сопствени производи и услуги на нашите клиенти. Пакување : Примерок цел – Отпечатоци се валани заедно со заштитна бела хартија и го стави заедно во цврсти цевка за да се спречи било каква штета. Превозот време : За САД, потребни се околу 2 до 5 недели; За франција, велика БРИТАНИЈА, Германија, Ирска, Австрија, Русија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Netherland, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Шведска, Португалија, Италија, Грција, превозот трае околу 14-35 дена; За Австралија, Нов Зеланд, Јапонија, што е потребно за 14-35 дена; За други земји, што е потребно за 25-60 дена.
Во помалку од 2 години, имаме објавени 3 иновативни нови производи со патент право во пазарот, кој се покажа како многу успешна.
Ние продаваме нашите производи во целиот свет преку многу различни онлајн платформи, како Alibaba, ebay, Aliexpress, Амазон, Etsy, итн.

Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
18x13 cm Без Рамка, 20x15 cm Без Рамка, 25x20 cm Без Рамка, A4 30x21 cm Без Рамка, 40x30 cm Без Рамка, 50x40 cm Без Рамка, 70x50 cm Без Рамка, 80x60 cm Без Рамка, 100x70 cm Без Рамка
Бренд Име:
Блага Уметност
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0000050
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Шема:
Цртан филм
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист

Поврзани производи

HD Печатени Буда Мир Dove Сликарство децата соба оркестарот печатење на постер фотографија платно Бесплатен превозот/ny-2879

654.24 -22 % DEN 510.00

Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар Ние можеме да ви пом�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.