• Свеж
Модуларен Сликарство Платно Ѕид Уметност Слика Дома Декор 5 Парчиња Темно Пастир Игра Карактери Сцена Дневна Соба Модерна Постер Рамка

Модуларен Сликарство Платно Ѕид Уметност Слика Дома Декор 5 Парчиња Темно Пастир Игра Карактери Сцена Дневна

Оценка на посетителот:
DEN 471.36
DEN 283.00 -40 %

Стока
Во продавницата


ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за вас доаѓаат
24 часа 's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет. Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена Custom Canvas Отпечатоци Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина големина : 10 x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 (4 x6x2,4x8 inx2,4x10 во x1) size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14x2,8x18inx2,8x22inx1) size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1) size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1 (16x24x2,16x32inx2,16x40inx1) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци.
2. EMS : 7 до 10 дена
Ѕид Уметност Платно Сликарство Стил 5 Панел Прекрасен Цвет Ѕид Слики За Дневна Соба Cuadros Модерна Декорација Сликарство PENGDA

Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm, 40x60 40x80 40x100cm
боја:
Рамка, Без Рамка
Стил:
Класични
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Бренд Име:
PENGDA
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Рамка:
Yes
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Обликот:
Нередовните
Предмети:
Игра
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Маслото Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
Picure Материјал:
зелено мастило печатење на платно
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Рамка:
Со Рамка
слика:
ѕид уметност
Уметнички дела:
платно печатење
Модерна:
Печатени

Поврзани производи

маслото за детска соба Егзотични Пејзаж Борбата помеѓу Горила и Индискиот од страна на Анри Русо Страна се насликани

5136.00 -13 % DEN 4468.00

Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови Платно Само, без да с�

4 Парче Платно Уметност Печатење со Фото Носталгични велосипед Сликарство Обичај Платно Печатење На Платно Печатење

1098.72 -49 % DEN 560.00

Купи протегала платно печатење за да заштедите време и пари.39 инченNote2 : Таму би можело да биде малку раз�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.