• Свеж
Сликите на Ѕид Уметност Луксузни Домот 5pcs Платно Модерна Ѕидното Сликарство Ноќни Волци Ѕвезденото Небо Дома Декор Уметничка Слика Боја За Печатење

Сликите на Ѕид Уметност Луксузни Домот 5pcs Платно Модерна Ѕидното Сликарство Ноќни Волци Ѕвезденото Небо Дома

Оценка на посетителот:
DEN 2399.52
DEN 1224.00 -49 %

Стока
Во продавницата


Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет. Се протегала и врамени Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. Услуги на клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака 1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци.
2. EMS : 7 до 10 дена Информации повторно : Без Рамка,Печатени Сликарство,само следната слика за прикажување.

Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
001
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
Gohipang
Предмети:
Пејзаж

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.