• Свеж
Модерна Уметност 5 pc Сет БЕЗ РАМКА Маслото на Платно Печатени зајдисонце-во-германија Ѕид Уметнички Слики Дома Декор За Дневна Соба

Модерна Уметност 5 pc Сет БЕЗ РАМКА Маслото на Платно Печатени зајдисонце-во-германија Ѕид Уметнички Слики Дома

Оценка на посетителот:
DEN 959.52
DEN 489.00 -49 %

Стока
Во продавницата


започнете
крајот
Опис На Производот :
Големина на : 1=10x15cmx2pcs+10x20cmx2pcs+10x25cmx1pcs, 2 =20x30cmx2pcs+20x40cmx2pcs+20x50cmx1pcs, 3=30x45cmx2pcs+30x60cmx2pcs+30x80cmx1pcs, 4=40x60cmx2pcs+40x80cmx2pcs+40x100cmx1pcs
Шема и боја : Како на сликата покажува
Материјал : Платно
Состојба : Нова
Место на потекло : Кина
Пакет : 5 парчиња
Белешки : Како светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики. И овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно.Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25CM, 20x30 20x40 20x50CM, 30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Realist
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Во комбинација
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
RQ014
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
Gohipang
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.