• Свеж
5 Парчиња Слика Современ Дом Ѕид Декорација Платно Слика Уметност HD Печатени Слика На Платно уметнички Дела

5 Парчиња Слика Современ Дом Ѕид Декорација Платно Слика Уметност HD Печатени Слика На Платно уметнички Дела

Оценка на посетителот:
DEN 816.00
DEN 481.00 -41 %

Стока
Во продавницата


ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за вас доаѓаат
Материјал : Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .
Квалитетот оценка : ААА+ Висок квалитет.
Пад На Превозот : Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена
Обичај Платно Печатење : Ние може да се обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Големина : size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inx2,8x18inx2,8x21inx1)
size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1)
size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1)

Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
не врамени, со врамени
Бренд Име:
JIE НАПРАВИ УМЕТНОСТ
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Апстракт
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
700
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No

Поврзани производи

4 Парче Платно Уметност Печатење со Фото Носталгични велосипед Сликарство Обичај Платно Печатење На Платно Печатење

1098.72 -49 % DEN 560.00

Купи протегала платно печатење за да заштедите време и пари.39 инченNote2 : Таму би можело да биде малку раз�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.