• Свеж
Модерната Месечината Шема Месечината Фаза Промени Платно Сликарство Бела Сива Планета Ѕид Слики За Дневна Соба Нордиските Декорација

Модерната Месечината Шема Месечината Фаза Промени Платно Сликарство Бела Сива Планета Ѕид Слики За Дневна Соба

Оценка на посетителот:
DEN 387.84
DEN 369.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Бренд Име : Gu Hui
Материјал : Платно
Големина : 21x30cm 30x40cm 40x50cm 50x70cm 60x80cm 1inch≈2.5 cm
Пакет : 1 PC/Многу (Без Рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
21x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Рамка:
No
Форма:
Еден
Број На Модел На:
SH-206
Предмети:
Уште живот
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
GuHui
Тип:
Платно Printings

Поврзани производи

4 Парче Платно Уметност Печатење со Фото Носталгични велосипед Сликарство Обичај Платно Печатење На Платно Печатење

1098.72 -49 % DEN 560.00

Купи протегала платно печатење за да заштедите време и пари.39 инченNote2 : Таму би можело да биде малку раз�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.