• Свеж
Ѕид Уметност сликарство Модерна Шарени Животинско Масло Слика На Платно Живописни Бои Апстракт Животинско Бои Коњ без рамка WLONG

Ѕид Уметност сликарство Модерна Шарени Животинско Масло Слика На Платно Живописни Бои Апстракт Животинско Бои

Оценка на посетителот:
DEN 862.08
DEN 388.00 -55 %

Стока
Во продавницата


СОБИ
Бар, Подрум,Foyer,Игра Соба,Гаража,Салата,Ходникот Дом, Канцеларија,Домашно Кино,Детска Соба, Перење Соба. Сите предмети се испраќаат од Ali Express Стандард за Испорака/Epack/Кина се Регистрирате Воздух Mail. Заштита На Животната Средина. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Имаме advanced & животната средина-пријателски систем. Ние не сме одговорни за било каква купување после ова 30 дневен период.
Разумна цена. Бидејќи на компјутерски монитор settings.
Драги Мои Пријател
ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАПОМЕНА ПРЕД ДА КОНКУРИРААТ И ДА ЈА ПЛАТИ
1.
Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка).Производот е направен во КИНА .
Негативни повратни информации не реши ништо.
ВНИМАНИЕ : Според локалните владината политика, Купувачи од Русија и Украина треба да се запишам со целосно име и презиме, Само на тој начин корисниците може успешно да примате стока во рака и заврши на царинење на царинската управа. Имаме строга контрола на квалитетот систем и добра репутација на пазарот. Добра услуга. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-4days откако добил потврден плаќање. Ние може да ви помогне штрајк многу рамнотежа помеѓу квалитет и цена.
ЗА CHROMATISM
1. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова платно печатење на слика е без внатре и надвор рамка, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно
3. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.

Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
12X14, 28X34
Бренд Име:
wlong
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Животно Бои, Коњ (2) 85
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Заврши Opition:
Не Врамени/ Не Се Протегала
Тип:
Платно Printings
Рамка на владата:
Формулиран
печатач:
Јапонија Принтер Epson
Платно:
230Gsm платно
1 Инч:
2.5 cm

Поврзани производи

маслото за детска соба Егзотични Пејзаж Борбата помеѓу Горила и Индискиот од страна на Анри Русо Страна се насликани

5136.00 -13 % DEN 4468.00

Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови Платно Само, без да с�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.