• Свеж
Античкиот Месинг Ѕид Монтирани Крстот се Справува со Бања Потоне Слив Четка Чешми Тапа ana019

Античкиот Месинг Ѕид Монтирани Крстот се Справува со Бања Потоне Слив Четка Чешми Тапа ana019

Оценка на посетителот:
DEN 959.52
DEN 643.00 -33 %

Стока
Во продавницата


Врвен квалитет, Ниска цена. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Превозот И Ракувањето Со :
Бесплатен Превозот (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.4 mm
Материјали :
Месинг.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Picture2 :
Picture3 :
Picture4 :
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Карактеристики на производот

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Electroplated
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Традиционалната
Број На Модел На:
ana019
Тежина На Пакет:

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.