• Свеж
Бесплатен Превозот луксузни Злато Заврши Долго Устата Бања Потоне Миксер Допрете Свет Браун Мермер Тело се Зголеми Злато Месинг Слив FaucetA060

Бесплатен Превозот луксузни Злато Заврши Долго Устата Бања Потоне Миксер Допрете Свет Браун Мермер Тело се Зголеми

Оценка на посетителот:
DEN 3551.52
DEN 3054.00 -14 %

Стока
Во продавницата

Тип : Слив Тапа Боја : Розово Злато,Браун Материјал : Месинг,Мермер Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Ладна и Топла Прекинувач : Да Флексибилни Црева Големина : 1/2", 3/8" или 9/16"
Производ Слика :
Ве молиме забелешка големина на цевки ви треба :
Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса точни и детални. Оддалечена област може да предизвика дополнителен товар. Ве молиме проверете кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме прифатете го тоа и контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Добредојдовте на нашата продавница повторно!

Карактеристики на производот

Тип:
Слив Чешми
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број На Модел На:
A060
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Површински Третман:
Злато Позлатен
Број на Рачки:
Една Рачка
Стил:
Традиционалната
Бренд Име:
samoel
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
флексибилни црева големина:
1/2, 3/8 или 9/16

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.