• Свеж
Фудбал Бејзбол Обука Цел Остварување Y Облик Stander Враќа Целна Мрежа Нето Отворено Спортски Забава Висок Квалитет

Фудбал Бејзбол Обука Цел Остварување Y Облик Stander Враќа Целна Мрежа Нето Отворено Спортски Забава Висок Квалитет

Оценка на посетителот:
DEN 6777.60
DEN 5964.00 -12 %

Стока
Во продавницата


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.
Ви благодарам многу!!! ^-^
Пакување големина 115 * 24 * 20cm, 3set / цтн,
Производ големина е 60 * 40,
Нето Полиестер Не јазол
Цевката : 32-милиметри * 0.8 MM

Карактеристики на производот

Гумени:
No
Изведени Серија:
Смола
Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
ПВЦ

Поврзани производи

ПВЦ Количка за Фудбал кошаркарски Тренер Натпревар Обука Тактички Плоча Тренерскиот Одбор Колекции магнетни наставата

704.16 -0 % DEN 704.00

Но, тоа може да биде за 45days, ако постои царинската проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или ва

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.