• Свеж
1pcs Преносни Отворено Спортски Фудбалски Нето Топки Носат Нето Торба за Спортска Опрема Фудбалски Топки за Одбојка Топката Нето Торба Топла Продажба

1pcs Преносни Отворено Спортски Фудбалски Нето Топки Носат Нето Торба за Спортска Опрема Фудбалски Топки за Одбојка

Оценка на посетителот:
DEN 126.72
DEN 96.00 -24 %

Стока
Во продавницата


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
бели-црвени решетки кабелот кошарка спорт топката мрежа нето топката Фудбал нето торба
Материјали : Најлон
Нето торба Боја : Бела со Црвени
Внимание : позицијата на caliper бои се бела или црвена, тие се со иста големина. Брод по случаен избор . ви благодариме
Големина : околу 90 CM долги
Опис : има капацитет што е околу 7-10 топки. топки не се вклучени : -пинг понг топка и други мали топчиња на ист начин не е погодна.

Карактеристики на производот

Гумени:
No
Бренд Име:
LEIJIAER
Материјал:
ПВЦ
Изведени Серија:
Чадор/Фан

Поврзани производи

ПВЦ Количка за Фудбал кошаркарски Тренер Натпревар Обука Тактички Плоча Тренерскиот Одбор Колекции магнетни наставата

704.16 -0 % DEN 704.00

Но, тоа може да биде за 45days, ако постои царинската проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или ва

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.