• Свеж
2018 Пролет&Лето Нови Памук Жените Чорапи Секојдневен Бонбони Боја Плитки Устата Гроздобер Невидливи Жени на Модата Не се лизга Чорапи 5 P

2018 Пролет&Лето Нови Памук Жените Чорапи Секојдневен Бонбони Боја Плитки Устата Гроздобер Невидливи Жени на

Оценка на посетителот:
DEN 393.60
DEN 319.00 -19 %

Стока
Во продавницата


Информација За Производот :
Пол : жени / девојки
Opp вреќа Пакет : 1lot=10 компјутери=5 парови
Боја : Како на сликата покажува
Материјал : Памук
Големина : US5-9(Eur35-40)
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.393 инчен
Ве молиме Имајте во предвид омилена боја и големина. Ако не се забелешка случаен натпревар.
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи големина 1-2cm грешка со рачни мерења.
Производот Се Покаже :

Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
AA124
Бренд Име:
Asock лидер
Материјал:
Памук
боја:
5 бои
Големина:
EUR 35-40
За сезоната:
Пролет/Лето
Материјали:
95% памук
Стил:
повик/мода
Шема:
Чиста Боја

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.