• Свеж
Мотоцикл Сина Алуминиум Палка Пред Затегнувачки Guard Заштита Покритие За ЈАМАХА YZ250F YZ450F 14-16 YZ250FX 15-16 WR250F 2015

Мотоцикл Сина Алуминиум Палка Пред Затегнувачки Guard Заштита Покритие За ЈАМАХА YZ250F YZ450F 14-16 YZ250FX

Оценка на посетителот:
DEN 960.00
DEN 826.00 -14 %

Стока
Во продавницата

Не го купите, ако не ги потврди можете да se нив, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Палка 6061-T6 ЦПУ машински.
Затегнувачки guard
100% Сосема Нов . Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Вие ќе примите објект исто како слика Лесно Да се Инсталира
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Одговара За ЈАМАХА :
YZ250 F/YZ450 F 2014-2016
YZ250 FX 2015-2016
WR250 F 2015
1. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Вие ќе примите објект sames на pictres.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Превозот време како што се следниве : 2.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Sprockets
Име На Модел:
413-18
Објектот Должина:
17cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.09kg

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.