• Свеж
Јасно Акрилик 5 Ниво Круг Cupcake Стои Lucite Торта Се Залагаме За Maypole

Јасно Акрилик 5 Ниво Круг Cupcake Стои Lucite Торта Се Залагаме За Maypole

Оценка на посетителот:
DEN 2544.00

Стока
Во продавницата


Подолу ќе најдете еден пример за тоа како многу cupcakes може да се организира на секое ниво .
* Продолжи со ставање на следниот најголем диск за да ја завртката нишка на прачка и заострување на секое парче, како и да одите.
ГРИЖА ВОДИЧ :
* Стенд е направена од акрилик со што ќе нула ако тоа не е соодветно згрижени соодветно. Секој дел од трибината е точно да се намали и да се заврши.
* Не користете било абразивни производи за чистење како тие ќе го направи акрилик.
* Отстранете производителот 's заштитна маска од ДВЕТЕ страни на секоја акрилик компонента.
* Сега завртка првата прачка на завртка навој на главата на завртката правејќи се дека акрилик диск е стегната цврсто помеѓу две компоненти.
Целиот димензии : Должина 350 * Ширина 350 * Висина 421mm
Род Димензии : Дијаметар 25mm(0.98") x Висина 100mm(4")
Плоча Големина : основен капитал (тиер 1 : 150x150mm / 6"x6"
ниво 2 : 200x200mm / 8"x8"
ниво 3 : 250x250mm / 10"x10"
ниво 4 : 300x300mm / 12"x12"
ниво 5 : 350x350mm / 14"x14"
Содржини : основен капитал (Тиер плочи х5 ; Род столбови x 4; Завртки x 5 Идеална за свадби, партии, деца роденден партии, christenings, итн.
* Конечната род е да се користи како би требало за врвот ниво и застане е завршена со додавање на други завртка капа во врвот.
* Започнете со поставување на нозете на долната страна од долниот диск обезбедување тие се рамномерно распоредени.

Карактеристики на производот

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
MW-C-5120
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
сертификација:
SGS
Торта Алатки Тип:
Стои
Име:
YAXIN
Тип:
Торта Алатки
боја:
Јасно
Дебелина:
4 mm
Обликот:
Круг Кула
Занает:
Ракотворби
време на испорака:
1-5days
Транзит време:
3-7days
Примена:
Партија,свадба,роденден,итн
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.