• Свеж
beler Внатрешна Контрола Потпирач за Складирање Средно Ракавица Кутија Организиран Сад за Kia Sportage 2011 2012 2013 2014 ABS Пластика

beler Внатрешна Контрола Потпирач за Складирање Средно Ракавица Кутија Организиран Сад за Kia Sportage 2011 2012

Оценка на посетителот:
DEN 767.52

Стока
Во продавницата

Новата Црна Внатрешна Контрола Потпирач за Складирање Средно Ракавица Кутија Организиран Сад за 2011-2014 Kia Sportage ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : црна Материјал : високо квалитетна ABS Пластика Објект се вклучени :
Потпирач за складирање кутија 1 x
Гумени мат x 2 Компатибилен : за 2011-2014 Kia Sportage Забелешка :
1) Не Одговара За "Kia Sportage SX" Модел
2) Само се Вклопуваат За Левата Рака Диск Модел (LHD МОДЕЛИ)
3) ве Молиме потврдете големината пред да купите бидејќи некои модели можеби различни. ♦ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Вграден во анти-лизга мат, Без бучава и заштита на вашите важни работи.
2) Бразди може продавница копчиња и монети.
3) Совршено се вклопуваат, Drop-in инсталација, Нема менување или сечење/дупчење/завртки е потребно, директно се инсталира.
4) Чувајте ги вашите потпирач за складирање во повеќе организирана форма.
5) нема да го попречуваат користењето на потпирач капак.
6) Место за мали предмети во средното кутија. Направете вашиот потпирач уредни и чисти. Се поголем и чисти автомобилот, како што секогаш сакаат. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Карактеристики на производот

Бренд Име:
beler
Тип:
Потпирач За Кутија За Чување
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS Пластика
Компатибилен:
за KIA Sportage 2011 2012 2013 2014
забелешка:
Не Одговара За Kia Sportage SX Модел

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.