• Свеж
1PCS 8 во 3 Сите Метални Мулти-Функционални Струг DIY Мини Струг Машина Tooll мини струг за дрво и Мек Метал

1PCS 8 во 3 Сите Метални Мулти-Функционални Струг DIY Мини Струг Машина Tooll мини струг за дрво и Мек Метал

Оценка на посетителот:
DEN 24366.72
DEN 23148.00 -5 %

Стока
Во продавницата


1 PCS 8 во 3 Сите Метални Мулти-Функционални Струг DIY Мини Струг Машина Tooll мини струг за дрво и Мек Метал

Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :

Карактеристики на производот

Состојба:
Нови
Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
8 во 3
CNC или Не:
CNC
Тип:
мини струг машина
Напон:
12v
моќност:
24W
Сложувалка работната маса големина:
90mm x90mm
со англиски Упатство:
Yes
Број На Производ:
H0034

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.