• Свеж
Trusta Мажите на Жените 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала 7mmX9mm Черепот Студ Обетки за Подарок За Девојки Деца Дама DS129

Trusta Мажите на Жените 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала 7mmX9mm Черепот Студ Обетки за Подарок

Оценка на посетителот:
DEN 383.52
DEN 268.00 -30 %

Стока
Во продавницата


925 Sterling Silver Мода Накит Мали Студ Earring
Материјал : 925 Sterling Silver
Студ големина : 9mm X7mm многу мали
1 Pair за да изберете.
Прекрасен подарок за Пријателство
Answer : ___________________________ Note : Како овој објект е 100% фунта сребро 925,
Ние сме со задоволство ако можете да го тестирање од страна на вашиот локален Центар за Тестирање!
Ви благодариме за вашата посета.
Ништо Барањето , љубезно ве молиме да пишете на мене.

Карактеристики на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Trusta
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
DS129

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.