• Свеж
ANDARA Божиќ Подарок Врвен Квалитет Златни Прстени За Жените Девојка Подарок Злато Вакуум Позлата Мода Накит Anillos R010

ANDARA Божиќ Подарок Врвен Квалитет Златни Прстени За Жените Девојка Подарок Злато Вакуум Позлата Мода Накит

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 194.00 -19 %

Стока
Во продавницата


Предмети : Божиќ Подарок Врвен Квалитет Златни Прстени За Жените Девојка Подарок Злато Вакуум Позлата Мода Накит Anillos Нова Мода Накит/Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Номинација Стил : Мода Накит/Луксузни Свадба Прстен Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : на Животната средина Бакар,Злато Позлатен Прстени Големина : 5#6#7#8#9# Облечен Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Мажите Одговара за : Млади и Зрелост женски и Пакет на услуги, Вклучувајќи : 1 buc Прстен за новодојдени Дизајн Прстен Накит

Карактеристики на производот

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Andara
Број На Модел На:
JR010
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
7mm
Функција:
Други
Стил:
Тренди,Романтични,Класичен,Гроздобер,Секојдневен,Спортски
Прстени Големина:
5#6#7#8#9#
клучен збор:
Bague,Anel,Anillos,Mujer,Злато Исполнет Прстени,Златен Прст Прстени,Bijoux
Пол:
Жени,Мажи,љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња
Материјал:
24K Злато позлатен
ОДГОВАРА ЗА:
Жени, Женски,Девојка Pulseira Feminina
Повод:
Свадба,Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Производот:
100% Сосема Нов
За превозот:
Бесплатен превозот
Прстени Стил:
Моден Жолто Злато Прстени За Жени

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.