• Свеж
Моден Накит Крстот Прстен Трендовски Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Австриската Кристали Женска Прстени

Моден Накит Крстот Прстен Трендовски Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Австриската Кристали Женска Прстени

Оценка на посетителот:
DEN 348.00
DEN 296.00 -15 %

Стока
Во продавницата


MOQ 1pcs Големина 6#,7#,8#,9# Тежина само 11,6 g Ширина 18mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Карактеристики на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
VQYSKO
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CA1956
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
18mm
Производи име:
Нерѓосувачки Челик Австриската Кристали Женска Прстени
Тежина:
11.6g
боја:
Јасно
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам
Пакување:
1pcs во oppbag

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.